Tetradox yan etkileri

Üroloji muayenemde prostatit şüphesiyle tetradox 100mg, hippurin 1gr, ile spazmoz plus20film ilaçlarını verildi ve bunların bitiminden 10 gün sonra kontrole gelmem söylendi. Fakat illacların 6. günü geç saatte işten gelmem sebebiyle tetradox 100mg tok karnına içip uyudum 3 saat sonra şiddetli yutkunma problemleri başladı. Devamında 8.gün sonunda yutkunmalar arttı nefes alamaz ve sıvı dahi içemez oldum. İlaçları veren doktor yan etkinin zamanla geçeceğini söyledi. 10. gün sonunda su haricinde her gıdanın yemek borumun alt kısımında ağır acı ve kıramplar girmeye başladı. Acile gittiğimde başka bir ürolog bu ilaçların yerine GAVISCON LIQUID Peppermınt, DELODAY 5mg ile AZOSİLİN kullanmamı önerdi. Rahatsızlığımın da sadece alerjik olduğunu söyledi. İlaçlar sadece yemek dışı acılarımı giderdi. Ama hala yatamıyor ve yiyemiyorum. Sorum ise ilaçlara devam edersem hastalığım geçer mi yada başka bir uzman doktaor mu arayayyım (Öyleyse branşı nedir?). Yada önereceğiniz daha etkili bir ilaç veya yöntem var mıdır?

Forum Kategorisi :
Bu Bölüm Sadece Sağlık Profesyonelleri İçindir. Giriş yapınız yada Üye olunuz.