Eczacı Kayıt Formu

Bu alanda üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Sağlık profesyoneli olduğunuzun teyit edilebilmesi için gerekli bilgiler ile üye olabilirsiniz.
Hesap bilgisi
Tercih ettiğiniz kullanıcı anonim (rumuz) olabilir. Dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Kullanıcı adında boşluk, nokta, tire ve alt çizgi hariç diğer noktalama işaretlerini kullanmayınız.
Geçerli bir e-posta adresi girin. Sistemden gelen tüm e-postalar bu adrese gönderilecektir. Örneğin eczacılarımız size cevap verdiğinde cevap bu mail adresinize gönderilecektir. E-posta adresi açıklanmayacaktır ve sadece yeni şifre istediğinizde veya belli haberleri veya uyarıları e-postayla almak istediğinizde kullanılacaktır.
Doğruluğunun onaylanması için e-mail adresinizi tekrar giriniz.
Resim
Sanal yüzünüz veya resminizi yükleyiniz. Bu alana bilgisayarınızdan kendi resminizi veya bilgisayarınızdaki herhangi bir resmi (karikatür, doğa, çocuk resmi vb.) yükleyebilirsiniz. Kullanıcı profilinizin eşsizliği açısından resim yüklemeniz önemlidir. Resminiz için en büyük boyutlar ve en büyük dosya boyutu 300 kB olarak belirlenmiştir.
Ad-Soyad Bilgileriniz.
Doğum Tarihinizi Giriniz.
Bulunduğunuz Şehir/İlçe Seçimini Yapınız.
Lütfen süreklik kullandığınız ve sorunsuz bir mail adresi giriniz. Üyeliğiniz halinde mail adresinize aktivasyon linki gönderilecektir.
Eczane İsmini 'Çakır Eczanesi' Şeklinde Giriniz
Eczanenizin Sabit Telefonunu '0216 370 64 05' Şeklinde Giriniz.
Cep Telefonu Numaranızı Giriniz. Cep Telefonu Numaranız Sitede Yayınlanmayacaktır. Yalnızca Site Yönetimi Sizin ile İletişime Geçmek İstediği Durumlarda Kullanılacaktır. (0532 222 22 22 Şeklinde Giriniz)
Mezun Olduğunuz Eczacılık Fakültesini Seçiniz.
Mezuniyet Tarihinizi Giriniz.
Eczacılık Fakültesi Diploma Numaranızı Giriniz.
Format: 21.10.2018
Önce doğum yılınızı seçerek, doğum tarihinizi 20.07.1974 şeklinde gün ay yılı doğru girdiğinizden emin olunuz.
Kullanım Şartları- Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası